O firmie

Prawie 30 lat tradycji!

Firma VISATOS powstała w 1992 roku, założyło ją trzech wspólników: mgr inż. Eugeniusz Adamski, mgr inż. Włodzimierz Kołtuniewski oraz mgr inż. Andrzej Krajewski.

 

Od listopada 1994 roku z połączenia firm „ATOS” i „VISMAJOR” – Powstała Hurtownia papiernicza „VISATOS”, która do dnia dzisiejszego działa pod kierownictwem Beaty Chabierskiej.

 

Jesteśmy największą w powiecie pleszewskim firmą oferującą kompleksową obsługę biur w zakresie zaopatrzenia w artykuły biurowe i papiernicze. Naszą misją jest utrzymanie stabilnej i wiarygodnej firmy, która sprosta tezie „NASZ KLIENT – ZADOWOLONY KLIENT”.

 

Realizujemy zamówienia nietypowe mieszczące się w zakresie naszej branży.

 

Przyjmujemy zamówienia telefonicznie, faxem lub pocztą elektroniczną.

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Visatos

Dlaczego my? Nasze atuty!

Visatos to znana wielkopolska firma działająca na rynku od 25 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie, gwarancja niskich cen, w połączeniu z profesjonalną obsługą i rzetelnym doradztwem jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

Dzięki naszej współpracy z producentami cenionych marek możemy zaoferować klientom pełen wachlarz towarów obejmujących asortyment artykułów biurowych i szkolnych, materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych, igłowych i laserowych, a także zaspokoić zapotrzebowanie na artykuły papiernicze – w szczególności papier ksero, fotograficzny i dekoracyjny.

Szeroki asortyment

Nasza oferta zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Konkurencyjne ceny

Oferujemy towary w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Szybka realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h. Towar na terenie Pleszewa i do 5km dowozimy gratis.

Masz pytania?

 

Zadzwoń do nas (62) 742 19 24 lub napisz  papier@visatos.pl

Doradzimy, znajdziemy i zamówimy dla Ciebie.

Doradzimy, znajdziemy i zamówimy dla Ciebie.

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami i promocjami?

Odwiedź nas na Facebooku.