Tusze – tonery

Tusze i tonery

Polecamy tusze i tonery do drukarek produkowanych przez Hewlett-Packard, Brother, Epson, Canon, Samsung. W naszej ofercie znajdziesz zarówno oryginalne kartridże producenta, jak i zastępcze firmy Asarto. Naszą ofertę uzupełniają folie do faksów, a także kasety do drukarek igłowych takich firm jak Oki, Panasonic i Citizen.

 

Jeśli więc szukasz „tonery Pleszew” lub „tusze Pleszew”, to trafiłeś w idealne miejsce. W ofercie Visatos posiadamy zarówno tonery, jak i tusze – oryginalne i zamienniki.

Asarto to marka bardzo wysokiej jakości tonerów i tuszy do drukarek laserowych i atramentowych, taśm barwiących do drukarek igłowych. Produkty marki ASARTO są dedykowane dla wymagających klientów, którzy chcą mieć gwarancję zakupu zamienników wysokiej jakości, gwarantujących bardzo wysoką jakość wydruków oraz wydajność nie mniejszą niż produktów oryginalnych.

W dążeniu do perfekcji marce Asarto pomaga:

– własny dział przedsprzedażnej kontroli jakości,

– ścisła selekcja podzespołów w laboratoriach,

– jakościowa kontrola procesu produkcji.

Wynikiem tego są najwyższej klasy wydruki.

Jakość

Jakość produktów Asarto została potwierdzona wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Produkty Asarto zostały nagrodzone prestiżowym godłem „Laur Konsumenta” w kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek w 2020, 2019, 2018, 2017, 2016 roku oraz w kategorii Odkrycie Roku 2013.

Laur Konsumenta to największy, ogólnopolski projekt konsumencki Marka Asarto już 6-krotnie otrzymała prestiżowe godło Najwyższa Jakość – Quality International w kategorii QI Product za najwyższą jakość marki (w 2019, 2018, 2017, 2016, 2015 oraz 2014). Zdobycie godła jest potwierdzeniem, że marka ASARTO stosuje najwyższe standardy.

Produkty marki Asarto posiadają certyfikaty:

Procedury testowe zgodne ze standardem, umożliwiające porównanie  wydajności kaset z tonerem do monochromatycznych drukarek laserowych.

Procedury testowe zgodne z normami, dzięki którym można określać wydajność kartridży z tonerem.

Gwarancja

Tusze i tonery Asarto objęte są dożywotnią gwarancją, natomiast taśmy do drukarek igłowych 24-miesięczną.

W trosce o Twoje dobro, przeświadczeni o jakości produktów Asarto, gwarancją objęte zostały także urządzenia, na czas stosowania w nich materiałów eksploatacyjnych Asarto, a w przypadku ewentualnego uszkodzenia zapewniamy Ci ich naprawę lub wymianę.

Asarto wsłuchuje się w opinie klientów tworząc innowacyjne produkty, które dają większe możliwości. To wszystko po to, by spełnić Twoje oczekiwania i dać Ci produkty godne zaufania, produkty, które sam, świadomie wybierzesz.

Niezawodność to znak rozpoznawczy produktów Asarto.

Oryginały vs. zamienniki

Zobacz porównanie wydajności i ceny oryginalnych tuszy z tuszami Asarto.

Dlaczego my? Nasze atuty!

Visatos to znana wielkopolska firma działająca na rynku od 25 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie, gwarancja niskich cen, w połączeniu z profesjonalną obsługą i rzetelnym doradztwem jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

Dzięki naszej współpracy z producentami cenionych marek możemy zaoferować klientom pełen wachlarz towarów obejmujących asortyment artykułów biurowych i szkolnych, materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych, igłowych i laserowych, a także zaspokoić zapotrzebowanie na artykuły papiernicze – w szczególności papier ksero, fotograficzny i dekoracyjny.

Szeroki asortyment

Nasza oferta zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Konkurencyjne ceny

Oferujemy towary w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Szybka realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy w ciągu 24h. Towar na terenie Pleszewa i do 5km dowozimy gratis.

Masz pytania?

 

Zadzwoń do nas (62) 742 19 24 lub napisz  papier@visatos.pl

Doradzimy, znajdziemy i zamówimy dla Ciebie.

Doradzimy, znajdziemy i zamówimy dla Ciebie.

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami i promocjami?

Odwiedź nas na Facebooku.